واحد گشت یک مجموعۀ معتبر و شناخته شده در سطح کشور است و افراد مختلف می توانند در این حوزه سرمایه گذاری نموده و فعالیت اختصاصی داشته باشند. در نتیجه امکان فعالیت چندین واحد گشت در منطقۀ تهران وجود دارد که البته بایستی از مراکز معتبر و دارای سابقه برای دریافت واحد گشت بهره مند گردید. هدف فعالیت مراکز واحد گشت، این است که بتوانند اتوبوس دربستی در اختیار همشهریان خود قرار دهند. واحد گشت تهران نیز یکی دیگر از مراکزی است که توانسته‌اند با بهره گیری از نیروی مجرب و متعهد در این زمینه فعالیت خود را آغاز نمایند و با گذشت چندین سال از فعالیت خود، می توانند نیاز ارگان‌های مختلف را نسبت به اجاره اتوبوس دربستی معمولی و VIP مرتفع سازند.

بررسی خدمات واحد گشت

جهت کرایه اتوبوس دربستی از یک واحد گشت بایستی به یک سری نکات مهم و کلیدی توجه نمود چون تأثیر مستقیم بر روی بهره گیری از خدمات آن مجموعه خواهید داشت. در ادامۀ پست با جزئیات بیشتر به اهمیت ارائه خدمات واحد گشت بهشت زهرا معتبر خواهیم پرداخت که عبارتند از:

  • تجهیز بودن اتوبوس به سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب
  • تنظیم قرارداد معتبر و توافق نسبت به هزینه
  • انتخاب اتوبوس با ظرفیت صندلی مناسب
  • بررسی امکانات رفاهی اتوبوس
  • متعهد بودن راننده

با آگاهی نسبت به موارد مذکور با آسودگی خاطر می توانید به مرکز معتبر واحد گشت مراجعه نمائید و سپس متناسب با تعداد نفراتی که قصد تردد گروهی در سطح شهر را دارند، نسبت به أخذ اتوبوس دربستی با تعرفه مشخص و مناسب اقدام نمایند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر نسبت به چگونگی رزرو اتوبوس دربستی با قیمت ارزان می توانید با کادر پشتیبانی واحد گشت تهران تماس بگیرید. این چنین با کسب اطلاعات بیشتر می توانید مناسب ترین نوع اتوبوس دربستی را برای بهشت زهرا، سرویس مدرسه، سرویس کارمندان، ترانسفر ورزشکاران و ... کرایه نمائید.

آدرس: تهران، خیابان طالقانی ، خیابان ملک الشعرای بهار ، پلاک 14 ، طبقه چهارم

از مراجعه حضوری بدون هماهنگی قبلی معذوریم.

تلفن های تماس: 88815169 & 88813689

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 37
نمایش همه
علاقه مندی ها ()