فروش اقساطی سایپا از دیگر خدمات ارزنده‌ی مجموعه هونامیک تجارت محسوب می گردد و به همین علت این مقالۀ کوتاه در رابطه با چنین موضوع مهمی گردآوری شود. شرایط تأمین مالی و دسترسی به منابع مالی می‌تواند تأثیر زیادی بر بهره‌گیری از  خدمات فروش اقساطی سایپا داشته باشد. در صورت دسترسی آسان‌تر به منابع مالی و تسهیلات اعتباری، افراد ممکن است به راحتی تصمیم به خرید خودرو با شرایط اقساطی بگیرند. افزایش چند برابری قیمت خودرو، باعث بی ثباتی وضعیت خرید و فروش خودرو در بازار گردیده است. در نتیجه فروش اقساطی سایپا از سوی مراکز عرضۀ خودروهای داخلی به عموم مشتریان پیشنهاد داده می شود.

مزیت ارائه پیشنهادات فروش اقساطی سایپا

طرح فروش اقساطی سایپا با شرایط تحویل فوری اتومبیل از سوی اکثر افراد مورد استقبال قرار گرفته می شود چون تأثیر مستقیم بر روی میزان رضایت آنان خواهد داشت. بدون شک، ارائه چنین پیشنهاداتی می تواند تمایز کیفیت خدمات مراکز فروش اقساطی خودرو را مشخص نماید. با توجه به اینکه در گذشته، زمان تحویل خودرو، پس از اتمام اقساط و به نوعی تسویه کامل صورت می گرفت. ارائه چنین پیشنهاداتی از سوی یک مرکز فروش اقساطی سایپا می تواند نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند.

البته بررسی میزان نرخ بهره و یا همان سود بازپرداخت مورد مهم دیگری است که بایستی از سوی خریدار در نظر گرفته شود چون افزایش تعداد اقساط، می تواند مقدار نرخ بهره را بیشتر نماید. لازم به ذکر است که چنین مواردی از سوی مدیران مراکز فروش اقساطی سایپا تعیین می گردند. در حالت کلی، جهت بهره مندی از وضع کنونی و شرایط پیشنهادی، بایستی وضعیت مالی خود و همچنین میزان سرمایۀ اولیه را مد نظر قرار دهید.

در نتیجه جهت کسب اطلاعات بیشتر نسبت به  شرایط خرید اقساطی سایپا می توانید با مشاوران فروش مجموعه هونامیک تجارت تماس بگیرید.

فروشگاه هونامیک تجارت 

آدرس : تهران بلوار فردوس شرق بین خیابان حسن آباد وابراهیمی مجتمع تجاری آبگینه طبقه اول اداری واحد 22

ایمیل:hunamiktejarat@gmail.com

شماره تماس : 02144972450  -  02144972637

کارشناس 1 (جودی)   :09355977769

کارشناس 2  (عنبری)     : 09391300868

کارشناس 3  (قهرمان پور)     : 09058137975

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 38
نمایش همه
علاقه مندی ها ()