فروش اقساطی خودرو تنها از طریق شرکت های خودروسازی به مشتریان پیشنهاد داده نمی شود بلکه مراکز عرضۀ خودرو در سطح شهر نیز می توانند چنین خدماتی را ارائه دهند. لازم به ذکر است که شاهد فعالیت مراکز مختلف در حوزۀ فروش خودروهای داخلی و وارداتی هستیم و این مسئله باعث گردیده تا راحت تر از گذشته بتوانیم از شرایط موجود به بهترین شکل ممکن برای خرید اقساطی خودرو استفاده نمائیم. همواره بسیاری از افراد خواستار خرید اتومبیل شخصی هستند چون راحت تر می توانند به فعالیت روزانه خود بپردازند. علاوه بر آنکه سفرهای خانوادگی با اتومبیل شخصی بسیار لذت بخش تر خواهد بود. بنابراین این دسته از اشخاص همواره خواستار بهره گیری از خدمات فروش اقساطی خودرو هستند. مجموعه هونامیک تجارت نیز به عنوان یکی از عرضه کنندگان خودرو در بازار، قادر به ارائه  خدمات فروش اقساطی خودرو  از میان محصولات شرکت های خودروسازی سایپا، ایرن خودرو و ... می باشند.

علت استقبال از فروش اقساطی خودرو

جهت کسب اطلاعات بیشتر نسبت به جزئیات  شرایط خرید اقساطی خودرو بایستی با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. این مجموعۀ معتبر چندین سال است که توانسته اند سطح فعالیت خود را گسترش دهند و متناسب با وضعیت بازار، با دریافت حداقل سود بازپرداخت، موفق به ارائه پیشنهادات بهتر در حوزۀ فروش اقساطی خودرو گردند. بنابراین اگر متناسب با وضعیت اقتصادی حال حاضر، به دنبال حفظ سرمایۀ نقد خود هستید، با خرید اقساطی خودرو می توانید به اهدافتان دست پیدا کنید.

با توجه به اینکه بسیاری از افراد در حوزۀ فروش اقساطی خودروهای داخلی فعالیت می کنند، بایستی نسبت به معتبر بودن مرکز ارائه دهندۀ خدمات اطمینان حاصل نمائید چون در چنین معاملاتی شاهد نقل و انتقال مقدار قابل توجهی پول نقد و یا بین بانکی هستیم. بنابراین متناسب با سرمایه ای که دارید، بهترین شرایط را برای زندگی خود می توانید فراهم آورید. جهت دریافت مشاورۀ تخصصی در خصوص چگونگی بهره مندی از شرایط فروش اقساطی خودرو می توانید با کارشناسان فروش ما در مرکز هونامیک تجارت تماس بگیرید.

فروشگاه هونامیک تجارت 

آدرس : تهران بلوار فردوس شرق بین خیابان حسن آباد وابراهیمی مجتمع تجاری آبگینه طبقه اول اداری واحد 22

ایمیل:hunamiktejarat@gmail.com

شماره تماس : 02144972450  -  02144972637

کارشناس 1 (جودی)   :09355977769

کارشناس 2  (دالانی)     : 09386700799

کارشناس 3  (قهرمان پور)     : 09058137975

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 92
نمایش همه
علاقه مندی ها ()