مدرک بین المللی قنادی می تواند شما را به تحقق خواسته هایتان نزدیک کند. افرادی که علاقه مند به داشتن قنادی و فروش شیرینی جات خانگی هستند، می توانند از چنین امکاناتی بهره مند گردند. البته افرادی که در صدد برای مهاجرت هستند، أخد مدرک بین المللی قنادی می تواند از دغدغه های آنها در این مسیر بکاهد. ضمن آنکه دریافت مدرک بین المللی شیرینی پزی می تواند به شخص کمک کند، با عناوین آشپز و سرشف قنادی به کشورهای مهاجرپذیر وارد شوند. آموزشگاه شیرینی پزی پرتیکان از دوره های مقدماتی تا پیشرفته در زمینۀ شیرینی پزی و کیک پزی می توانند شما را همراهی کنند.

مزیت دریافت مدرک بین المللی قنادی

أخذ مدرک بین المللی قنادی که توسط مؤسسه پرتیکان به شما ارائه داده می شود، از سوی سازمان فنی و حرفه ای و تحت لیسانس QAL کشور انگلستان می باشد. بنابراین متناسب با اهدافی که دارید، می توانید نسبت به شرکت در دوره های تخصصی شیرینی پزی تصمیم بگیرید. در نهایت با آسودگی خاطر، از چنین دوره هایی به منظور راه اندازی یک کسب و کار مرتبط استفاده نمائید. مدرک بین المللی شیرینی پزی می تواند به شما در مسیر مهاجرت به کانادا کمک کند و بدین ترتیب متناسب با توان و قابلیت هایی که دارید، می توانید برای گذراندن دوره های مربوطه و أخذ گواهی نامه شیرینی پزی با پرسنل ما در مؤسسه پرتیکان تماس حاصل فرمائید.

در حال حاضر توسط آموزشگاه شیرینی پزی پرتیکان می توانید مدرک بین المللی قنادی را با دوره های آموزشی شیرینی های شب یلدا، کیک سازی حرفه ای، شیرینی های تر و دسر، شیرینی های خشک، پخت زولبیا و بامیه، پخت باقلوا استانبولی، انواع کیک نامزدی، کیک تولد و ... کسب نمائید. با توجه به گستردگی مباحث مرتبط به آموزش دوره های شیرینی پزی، کسب مهارت در این زمینه توأم با دریافت مدرک بین المللی قنادی، می تواند به شما کمک کند که راحت تر بیزینس خود را در مقولۀ شیرینی پزی حرفه ای آغاز نمائید.

آموزشگاه شیرینی پزی پرتیکان 

نشانی: تـهران، میـرداماد،جنب متـرو میـرداماد، خیابان دکتر نوربخش(پگاه سابق) ،ده متری دوم،پلاک 4،واحد 3

تلفن:

ده خط پاسخگو

021-91002010

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 87
نمایش همه
علاقه مندی ها ()