نمایندگی مجاز زانتیا، تجهیز به نیروی مکانیک متخصص و ابزارآلات مناسب می باشد. در نتیجه چنین مراکزی قادر به تأمین انواع قطعات اورجینال خودروی زانتیا در تیپ های مختلف هستند. از آنجایی که چند سال از توقف خط تولید زانتیا توسط شرکت سایپا می گذرد. بدون شک افراد زیادی همچنان مالک خودروی زانتیا در تیپ های مختلف هستند که ممکن است نیاز به دریافت خدمات تعمیرات و یا تعویض قطعات خودرو داشته باشند. در این صورت یافتن تعمیرگاه مطمئن برای مالکین این خودرو حائز اهمیت می باشد.

فعالیت مراکز  نمایندگی مجاز زانتیا  به چنین افرادی کمک می کند که بتوانند بدون نگرانی اتومبیل خود را برای تعمیرات به مهندسین مکانیک مجرب بسپارند. تعمیرگاه زانتیا رهام با امکاناتی که در اختیار دارند قادر به ارائه خدمات تعمیرات تخصصی و تأمین انواع قطعات اصل می باشند.

نمایندگی مجاز تعمیرات زانتیا

از مهمترین خدماتی که توسط نمایندگی مجاز زانتیا همچون مجموعۀ رهام می توانید دریافت نمائید عبارتند از تعمیرات گیربکس، موتور زانتیا، هیدرولیک فرمان، اکسل زانتیا، برق خودرو، جلوبندی زانتیا،  شارژ گوی زانتیا  ، سیستم تعلیق و ... می باشند. بدین ترتیب مالکین خودروی زانتیا بدون دغدغه جهت تعمیرات آن می توانند به نمایندگی مجاز زانتیا غرب تهران مراجعه نمایند.

دریافت خدمات از چنین مجموعه هایی به فرد اطمینان خاطر می دهد که نوع خدمات قابل پیگیری بوده و کاملاً تضمین شده ارائه می دهند. در صورتی که مالک خودروی سیتروئن زانتیا هستید، می توانید جهت معاینه و چکاپ فنی اتومبیل به صورت دوره ای به نمایندگی مجاز زانتیا مراجعه نمائید چون آشنایی کامل به کلیۀ قسمت های اتومبیل داشته و قادر به تعمیر اصولی و کاملاً حرفه ای خودرو خواهند بود. ضمن آن که سطح خدماتی که دریافت می کنند از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود و پیش از حضور به مرکز می توانید نسبت به زمان مراجعه و کسب اطلاعات بیشتر با پرسنل تعمیرگاه زانتیا رهام تماس بگیرید.

  تعمیرگاه زانتیا رهام

آدرس: تهران ، بلوار فرحزادی بعداز رستوران درويش گاراژ مجتبی

تلفن تماس: 09121344863

 

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 240
نمایش همه
علاقه مندی ها ()