پرکاربردی ترین انواع ترازو گرمی : فروشگاه تجهیزات

ترازو آزمایشگاهی : این ترازو گرمی از مهمترین تجهیزات آزمایشگاهی به شمار می رود و برای اندازه گیری جرم مواد و ترکیبات مورد استفاده قرار می گیرد. ترازوی آزمایشگاهی برای بخشی از فعالیت های کنترل کیفی، تهیه مخلوطی از ترکیبات با نسبت های از قبل تعیین شده و همچنین تعیین چگالی و یا جرم کاربرد دارد. فروش ترازوی گرمی از طریق سایت انجام می گیرد.

اغلب ترازوهای آزمایشگاهی دارای محفظه توزین هستند تا در زمان وزن کردن، هوای محیط در توزین خللی ایجاد نکند. زیرا در این ترازوها، کمترین خطا می تواند بیشترین آسیب را به همراه داشته باشد. علاوه بر این، اگر مواد مورد آزمایش در معرض ترکیب با هوا قرار بگیرند، موجب ایجاد واکنش شیمیایی می شود و حتی گرمای دست آزمایشگر می تواند باعث بالا رفتن دما و ایجاد واکنش در آزمایش شود، به همین دلیل بسیاری از ترازوهای آزمایشگاهی دارای محفظه شیشه ای هستند و جهت گذاشتن مواد داخل محفظۀ توزین باید از پنس استفاده شود.

برخی مدلهای ترازوی آزمایشگاهی قابلیت سنجش میزان رطوبت مواد را هم دارند که این ویژگی در صنایع آزمایشگاهی اهمیت دارد.

ترازوی طلافروشی یا ترازوی زرگری : دقت در این ترازو گرمی بسیار بالا است و گاهی تا یک هزارم گرم هم می رسد که جهت اندازه گیری جرم طلا، جواهرات و سنگ‌های قیمتی  کاربرد دارد. اغلب مدلهای ترازو گرمی طلافروشی، ترازوهای سه صفر هستند که بدون محفظه می باشند و دارای سینی دایره‌ای یا چهارگوش و در برخی مواقع نیز سینی پیاله‌ای می باشند.

ترازوی زعفران : از آنجاییکه زعفران ادویه بسیار گران بهایی می باشد و صدم گرم آن هم باید توزین شود، از اینرو استفاده از ترازو گرمی دقیق ضروری می باشد. این ترازوها می توانند حتی یک پر زعفران را هم وزن کشی می کنندخرید ترازو را از سایت در تنوع مدل انجام دهید.

ویژگیهای ترازو گرمی : فروشگاه تجهیزات

این ترازوها با ابعاد کوچک و کم حجم تولید می شوند که به راحتی میتوان در هرمکانی از آنها استفاده کرد، بطوریکه برخی مدلهای ترازو گرمی به شکل جیبی طراحی می گردند.

فروشگاه تجهیزات

آدرس دفتر مرکزی فروش و نمایشگاه ← ميدان آزادي خيابان آزادي بعد از استاد معين ابتداي دكتر هوشيار  پلاك ٨٣ طبقه ي سوم

خط ویژه چهار رقمی ← 0216123
همراه ← 09123124701 
تماس نمایندگی ← 02133124701 - 02177379814 - 02133510970 - 02155833430 - 02177379815 - 02166085712

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 205
نمایش همه
علاقه مندی ها ()