نمایندگی مجاز زانتیا از جمله مراکزی است که خدمات حرفه ای به دارندگان خودروی زانتیا ارائه می دهند. این خودرو مجهز به آپشن های پیشرفته ای است که باعث تمایز آن با دیگر خودروهای موجود در بازار گردیده. اگر به دنبال مرکز مطمئن برای انجام معاینه فنی زانیا می باشید، می توانید به مرکز نمایندگی مجاز زانتیا در تهران مراجعه نمائید. چنین مجموعه هایی با در اختیار داشتن کلیۀ امکانات، دستگاه های پیشرفته و مهندسین متخصص به صورت حرفه ای فرآیند معاینه فنی را انجام می دهند. تعمیرگاه زانتیا رهام چند سال متوالی است که به عنوان یکی از معتبرترین  نمایندگی مجاز زانتیا در تهران فعالیت خود را آغاز نموده و متناسب با نیاز مشتریان، بهترین خدمات را ارائه می دهند.

شرایط ارائه خدمات نمایندگی مجاز زانتیا

امروزه دارندگان خودروی زانتیا می توانند با آسودگی خاطر هزینه های تعمیر و نگهداری اتومبیل خود را به حداقل برسانند. چرا که انجام معاینه فنی به صورت دوره ای در مراکز نمایندگی مجاز زانتیا به شما کمک می کند که پیش از گسترش آسیب و نقص فنی جدی به اتومبیل، هر چه زودتر تعمیر و ایرادات فنی مرتفع شود.

خودروی زانتیا نیز همانند هر اتومبیل دیگری متشکل از قطعات کوچک و بزرگ است. بنابراین به دلیل ساختار مکانیکی که این خودرو دارد، دلایل متعددی ممکن است باعث نقص فنی در قسمت های مختلف اتومبیل شود. در نتیجه جهت بررسی عیوب توصیه می کنیم به نمایندگی مجاز زانتیا مراجعه نمائید. بدین ترتیب بدون دغدغه می توانید با حداقل هزینه نسبت به تعمیر و تعویض انواع قطعات خودرو اقدام نمائید. خدمات شارژ گوی زانتیا توسط این مجموعه ارائه می شود. 

متخصصین با توجه به داشتن تسلط در حوزۀ فعالیتی که از آن برخوردار هستند، با بررسی قسمت های مختلف اتومبیل به سهولت می توانند عیوب خودرو را مرتفع نمایند. ضمن آنکه توسط مراکز نمایندگی مجاز زانتیا می توانید با اطمینان اجرای شارژ گوی زانتیا را تحت نظر مهندسین مجرب انجام دهید. ضمن آنکه قطعات اورجینال زانتیا را می توانید به واسطۀ مرکز نمایندگی مجاز زانتیا همچون تعمیرگاه زانتیا رهام تهیه نمائید.

 تعمیرگاه زانتیا رهام

آدرس: تهران ، یادگار جنوب به شمال ، بعد از پمپ بنزین فرحزاد ، اولین خروجی فرحزاد ، رو به روی گلبرگ 2 ، تعمیرگاه زانتیا روهام

تلفن تماس: 09121344863

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 278
نمایش همه
علاقه مندی ها ()