کاغذ دیواری از کاربردی ترین تجهیزات دکوراسیون به شمار می رود. اگر خواستار تغییر در نمای دکوراسیون منزل هستید و بودجۀ زیادی در اختیار ندارید، می توانید از مزایای کاغذ دیواری سه بعدی استفاده نمائید. در واقع این نوع از کاغذ دیواری به عنوان نسل جدید محصولات دیوارپوش به شمار می رود. مجموعه های تولید کننده کاغذ دیواری توانسته با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و همچنین دستگاه های چاپ دیجیتالی انواع کاغذ دیواری مدرن را در سبک های جدید با ویژگی های خاص تولید و روانۀ بازار نمایند. فروشگاه دیوار دکور با بررسی نیاز بازار، شرایط مناسبی جهت عرضۀ محصولات دیوار پوش چون فروش کاغذ دیواری و پوستر دیواری را در مدل های متنوع و برندهای معتبر تهیه نموده و با قیمت مناسب عرضه نمایند.

اهمیت خرید کاغذ دیواری و ویژگی های آن

اهمیت خرید کاغذ دیواری سه بعدی در تصاویر و طرح های چاپ شده بر روی کاغذ دیواری می باشد. خوشبختانه کاغذ دیواری به عنوان پوشش مناسبی جهت تغییر در نمای دکوراسیون می باشد. علاوه بر آنکه پوششی برای ترک های موجود بر دیوار بر اثر نشست زمین و مواردی از این قبیل می باشد. البته جهت نصب کاغذ دیواری نیاز است که نصاب زیرسازی لازم را جهت چسباندن کاغذ دیواری در نظر بگیرد. امروزه استفاده از تکنیک های مختلف می تواند گامی مؤثر در راستای تغییر در نمای دکوراسیون به شمار آید.

چاپ مسطح، چاپ کلیشه ای، چاپ سیلک اسکرین و دورانی از جمله روش های مختلف چاپ کاغذ دیواری به شمار می روند. تولید کنندگان محصولات دیوارپوش توانسته اند با استفاده از دستگاه های پیشرفته چاپ موفق به چاپ کاغذ دیواری سه بعدی گردند که تحولی بزرگ در حوزۀ طراحی دکوراسیون بوجود آورند.

فروشگاه اینترنتی دیوار دکور با تلاش فراوان توانسته است، موفق به تأمین انواع دیوارپوش با برندهای معتبر گردند و با قیمت مناسب و به صورت اینترنتی عرضه نمایند.

 فروشگاه دیوار دکور 

آدرس: افسریه مسعودیه مسگراباد پشت بیمارستان خیابان حاج حسن پلاک 3/2

تلفن: 33879693

موبایل: 09127983841

ایمیل:info@divardecor.com

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 459
نمایش همه
علاقه مندی ها ()