ثبت آگهی رایگان

10 / 10
از 1 کاربر

لطفا دسته ی آگهی خود را برای تبلیغ انتخاب نمایید :

انتخاب دسته
ثبت مشخصات
پیغام ثبت
تایید ایمیل
املاک
خودرو
خرید و فروش
خدمات
بازار کار
موبایل و ارتباطات
صنعت
آموزش
رایانه و اینترنت
لوازم الکترونیک و دیجیتال
فلزات و سنگ های معدنی

امروزه چندین روش مختلف برای ثبت آگهی مورد استفاده قرار میگیرد که ار قدیمی ترین این روش ها درج آگهی در نشریات مانند روزنامه ها و مجلات میباشد. اما اگر بخواهیم به جدیدترین روش ثبت آگهی اشاره کنیم باید به سایت های نیازمندی اشاره کرد که امکان درج آگهی را فراهم آورده اند و میتوان یک و یا چندین آگهی مختلف را در آنها به راحتی ثبت کرد. اما در ادامه مطلب قصد داریم تا به از برخی برتری ها و مزایای ثبت آگهی در سایت نسبت به درج آگهی در نشریات اشاره کنیم. ثبت آگهی در سایت تمامی محدودیت های جغرافیایی را حذف میکند و پس از ثبت آگهی در تمامی کشور و حتی کشورهای دیگر در بستر اینترنت قابل مشاهده خواهد بود. همانطور که میدانید جراید تنها در برخی مناطق و شهرهای کشور منتشر میشوند که همین موضوع محدودیت هایی را بوجود می آوردو در نتیجه نباید انتظار فروش بالای کالا و ارائه خدمات در سطح گسترده را داشت. ثبت آگهی در سایت هزینه های تبلیغات را تا حد زیادی کاهش میدهد. اگر شما از افرادی باشید که آگهی های زیادی را به روش های مختلف ثبت میکنید حتما به این موضوع واقف هستید که از تعرفه های بالایی برخوردار هستند. اما ثبت آگهی در سایت بعضا بصورت رایگان انجام میشود و اگر هزینه ای نیز در بر داشته باشد بسیار ناچیز است.

درج آگهی در تبلیغ بست

درج آگهی در تبلیغ بست هزینه های تلبلیغات را تا حد زیادی برای شما کاهش خواهد. شما میتوانید با کمترین هزینه که قابل قیاس با ثبت آگهی در نشریات نیست کالا و یا خدمات خود را معرفی و ازمزیت های آن بهره مند شوید. درج آگهی درتبلیغ بست تنها با چند کلیک امکان پذیر میباشد و به راحتی میتوانید آگهی های خود را در مدت زمان کوتاهی ثبت کنید.

درج آگهی و تبلیغات رایگان

اگر به دنبال درج آگهی و تبلیغات رایگان در سطح گسترده ای هستید میتوانید به سایت تبلیغ بست مراجعه کرده و تنها در عرض چند دقیقه آگهی و یا آگهی های خود را ثبت نمایید. درج آگهی و تبلیغات رایگان میتواند برای افرادی که چندان تمایل به پرداخت مبلغی برای ثبت آگهی ندارند و در  عین حال انتظار دارند تا آگهی آنها در سطح گسترده ای دیده شود مناسب میباشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()